ПРО НАС

    Львівський центр розвитку малого бізнесу – бізнес-центр, створений з метою прискорення та систематизацї розвитку малих підприємств та створення потужного середнього класу у країнах.

НАША КОМАНДА

Руслан Бельтюков

Генеральний директор

Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту. Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція).

Олександр Білоус

Директор

 

Управлінський досвід з 1994 року. Бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.Отримав ступінь MBA у Business Community School. За останні 5 років реалізував понад 450 бізнес-моделей. Провів більше 950 годин тренінгів та консультацій.

Михайло Чорний

Фінансовий директор

 Директор Групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку". Тривалий час працював фінансовим директором Львівської школи керівників бізнесу, аналітиком та адміністратором ІТ-систем в громадських організаціях. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств та впровадженні системних змін в існуючих організаціях, експерт з підбору персоналу та BRIT System. Голова громадської організації "Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства".

Людмила Кухар

Головний бухгалтер

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка та отримала кваліфікацію економіст. 5 років досвіду роботи у сфері фінансів та бухгалтерського обліку. Володіє навичками фінансового планування діяльності організацій, оптимізації оподаткування підприємств та ведення управлінського обліку. Консультат з питань оподаткування, бухгалтерського та кадрового обліку.

Гординська Ольга

PR - менеджер

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Історія” . Має досвід роботи в галузі освіти та медіа, в тому числі спілкування з провідними українськими політиками та культурними діячами. У Львівському центрі відповідає за промоцію програм, контент-наповнення та роботу із соціальними мережами. 

© Львівський центр розвитку бізнесу, 2018 - 2021. Усі права захищено.

​​Подзвоніть нам:

+380671771705

Михайло

Знайдіть нас:

м. Львів, вул. Зелена, 109 (праве крило), 4-й поверх