ПРО НАС

IMG_6516.JPG

    Львівський центр розвитку малого бізнесу – бізнес-центр, створений з метою прискорення та систематизацї розвитку малих підприємств та створення потужного середнього класу у країнах.

НАША КОМАНДА

IMG_6516.JPG

Руслан Бельтюков

Генеральний директор

Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту. Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція).

Олександр.jpg

Олександр Білоус

Директор

 

Управлінський досвід з 1994 року. Бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.Отримав ступінь MBA у Business Community School. За останні 5 років реалізував понад 450 бізнес-моделей. Провів більше 950 годин тренінгів та консультацій.

Михайло.jpg

Михайло Чорний

Фінансовий директор

 Директор Групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку". Тривалий час працював фінансовим директором Львівської школи керівників бізнесу, аналітиком та адміністратором ІТ-систем в громадських організаціях. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств та впровадженні системних змін в існуючих організаціях, експерт з підбору персоналу та BRIT System. Голова громадської організації "Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства".

Людмила.jpg

Людмила Кухар

Головний бухгалтер

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка та отримала кваліфікацію економіст. 5 років досвіду роботи у сфері фінансів та бухгалтерського обліку. Володіє навичками фінансового планування діяльності організацій, оптимізації оподаткування підприємств та ведення управлінського обліку. Консультат з питань оподаткування, бухгалтерського та кадрового обліку.