10 правил успішних переговорів

10 правил, які зроблять переговори успішними.

Майстерність переговорів не дана усім з народження, але як і більшість навиків вона набувається в процесі плідної праці. Даний модуль допоможе Вам виокремити 10 дієвих правил, які полегшать їх ведення. Переговори – це частина бізнесу. Як і у інших процесах, для досягнення успіху Ви повинні володіти практичними інструментами.

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови. 

1
10 правил успішних переговорів
40 хв.

10 правил, які зроблять переговори успішними. Майстерність переговорів не дана усім з народження, але як і більшість навиків вона набувається в процесі плідної праці. Даний модуль допоможе Вам виокремити 10 дієвих правил, які полегшать їх ведення. Переговори - це частина бізнесу. Як і у інших процесах, для досягнення успіху Ви повинні володіти практичними інструментами. 

2
10 правил успішних переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог