Антикризові рішення для керівників і власників

Проєкт «Практичні консультації».

Не секрет, що світові кризи відбуваються із певною циклічністю. Єдине, точно передбачити, коли та чому відбудеться наступна складно. Важливо, що є певні індикатори, які допоможуть Вам зрозуміти та відчути її наближення.Чим раніше Ви зрозумієте та почнете підготовку до самої кризи, тим меншої шкоди вона Вам завдасть.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Антикризові рішення для керівників і власників
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Не секрет, що світові кризи відбуваються із певною циклічністю. Єдине, точно передбачити, коли та чому відбудеться наступна складно. Важливо, що є певні індикатори, які допоможуть Вам зрозуміти та відчути її наближення.Чим раніше Ви зрозумієте та почнете підготовку до самої кризи, тим меншої шкоди вона Вам завдасть. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог