Бізнес погляд у 2022, планування заходів збільшення продажів

Проєкт «Практичні консультації».

Бізнес погляд у 2022, планування заходів збільшення продажів.

Чимала кількість керівників, розуміють поняття підвищення ефективності, помилково. Все зводиться до того, що керівники починають більше працювати, стресувати та вигоряти. Зайві дії, які часто вчиняють власники в надії підвищити показники компаній, рідко коли приносять ефект. Зрозумівши як працює бізнес і сформувавши чіткі погляди, керівник зможе чітко розуміти цілі й результатом буде її досягнення.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Бізнес погляд у 2022, планування заходів збільшення продажів
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Бізнес погляд у 2022, планування заходів збільшення продажів. Чимала кількість керівників, розуміють поняття підвищення ефективності, помилково. Все зводиться до того, що керівники починають більше працювати, стресувати та вигоряти. Зайві дії, які часто вчиняють власники в надії підвищити показники компаній, рідко коли приносять ефект. Зрозумівши як працює бізнес і сформувавши чіткі погляди, керівник зможе чітко розуміти цілі й результатом буде її досягнення. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог