Етапи проведення переговорів

Етапи проведення переговорів.

Усі перемовини мають певний поділ на етапи. Досягнення позитивного прогрес на кожному із них, дозволяють Вам, в кінцевому результаті отриманий бажаний результат. Але не все так просто. Кожен етап має свою специфіку, труднощі та шляхи розвитку. Краще зрозуміти проведення перемовин Вам допоможе даний модуль. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Етапи проведення переговорів
1 година 20 хв.

Етапи проведення переговорів. Усі перемовини мають певний поділ на етапи. Досягнення позитивного прогрес на кожному із них, дозволяють Вам, в кінцевому результаті отриманий бажаний результат. Але не все так просто. Кожен етап має свою специфіку, труднощі та шляхи розвитку. Краще зрозуміти проведення перемовин Вам допоможе даний модуль. 

 

2
Етапи проведення переговорів. Презентація.
3
Тест “Який я переговорник”. Презентація
4
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 1 година 40 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог