Етапи розвитку керівника для ефективної побудови системи

Проєкт «Практичні консультації».

Етапи розвитку керівника для ефективної побудови системи.

Керівник компанії, проходячи різні життєві етапи, по різному ставиться до бізнесу. Одною з проблем є те, що вони помилкова вважають моделювання процесів компанії та їх оптимізація – марна трата часу. Саме ця думка показує, досягне компанія успіху в майбутньому або ж ні. Правильний підхід до процесів та визначення своєї цілі завжди дадуть ефективний результат для бізнесу.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Етапи розвитку керівника для ефективної побудови системи
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Етапи розвитку керівника для ефективної побудови системи. Керівник компанії, проходячи різні життєві етапи, по різному ставиться до бізнесу. Одною з проблем є те, що вони помилкова вважають моделювання процесів компанії та їх оптимізація - марна трата часу. Саме ця думка показує, досягне компанія успіху в майбутньому або ж ні. Правильний підхід до процесів та визначення своєї цілі завжди дадуть ефективний результат для бізнесу. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог