Формування цілей

Проєкт «Практичні консультації».

Кожна ціль – це конкретний, кінцевий результат, якого Ви або ж Ваша компанія бажає досягнути. Не маючи чіткого розуміння куди та як рухатись, Ви не зможете наблизитись до бажаних результатів. Тому до формування цілей потрібно підходити ретельно. Якщо у Вас виникають проблеми із формуванням цілей, то рекомендуємо для Вас даний модуль.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Формування цілей
50 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Кожна ціль - це конкретний, кінцевий результат, якого Ви або ж Ваша компанія бажає досягнути. Не маючи чіткого розуміння куди та як рухатись, Ви не зможете наблизитись до бажаних результатів. Тому до формування цілей потрібно підходити ретельно. Якщо у Вас виникають проблеми із формуванням цілей, то рекомендуємо для Вас даний модуль. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований: 1 студент
Тривалість: 50 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог