Функції і стилі переговорів

Функції і стилі переговорів. Часто, для ефективних переговорів, потрібна попередня підготовка. Вона виражається саме у виборі стилю переговорів. Розуміючи це, Вам буде простіше виконати головну функцію цього процесу. Їх існує чимала кількість й відповідно, не можна залишати без уваги жодну. Щоб краще опанувати переговори як сучасне управлінське рішення, ознайомтесь із запропонованим модулем. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Функції і стилі переговорів
20 хв.

Функції і стилі переговорів Часто, для ефективних переговорів, потрібна попередня підготовка. Вона виражається саме у виборі стилю переговорів. Розуміючи це, Вам буде простіше виконати головну функцію цього процесу. Їх існує чимала кількість й відповідно, не можна залишати без уваги жодну. Щоб краще опанувати переговори як сучасне управлінське рішення, ознайомтесь із запропонованим модулем. 

 

2
Функції і стилі переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 40 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог