Короткі рішення топ-менеджера під час кризи

Проєкт «Практичні консультації».

Інколи пошук алгоритму розв’язання проблему коштує для компанії значну кількість ресурсів. Це завжди призводить до уповільнення її розвитку та конкурентоспроможності. Тому все частіше прослідковується тенденція: “Купувати не лише людей, а й рішення”. Саме такі антикризові рішення для топ-менеджерів продемонстровані в модулі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Короткі рішення топ-менеджера під час кризи
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Інколи пошук алгоритму розв’язання проблему коштує для компанії значну кількість ресурсів. Це завжди призводить до уповільнення її розвитку та конкурентоспроможності. Тому все частіше прослідковується тенденція: “Купувати не лише людей, а й рішення”. Саме такі антикризові рішення для топ-менеджерів продемонстровані в модулі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог