Критичні помилки у формуванні стратегій

Проєкт «Практичні консультації».

Важливість наявності ефективної стратегії для розвитку бізнесу та критичні помилки у формуванні стратегій.

Без стратегії неможливі будь-які досягнення. Існують поодинокі випадки везіння, але це швидше як виключення. Для результату потрібно працювати багато й системно. Деякі керівники, розуміють поняття підвищення ефективності, помилково. Все зводиться до того, що керівники починають більше працювати, стресувати та вигоряти. Зайві дії, які часто вчиняють власники в надії підвищити показники компаній, рідко коли приносять ефект. Як розвивати бізнес завдяки стратегії дізнайтесь у практикумі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Важливість наявності ефективної стратегії для розвитку бізнесу та критичні помилки у формуванні стратегій
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Важливість наявності ефективної стратегії для розвитку бізнесу та критичні помилки у формуванні стратегій. Без стратегії неможливі будь-які досягнення. Існують поодинокі випадки везіння, але це швидше як виключення. Для результату потрібно працювати багато й системно. Деякі керівники, розуміють поняття підвищення ефективності, помилково. Все зводиться до того, що керівники починають більше працювати, стресувати та вигоряти. Зайві дії, які часто вчиняють власники в надії підвищити показники компаній, рідко коли приносять ефект. Як розвивати бізнес завдяки стратегії дізнайтесь у практикумі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог