Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів

Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів.

Кінцевим результатом будь-яких переговорів повинно бути досягнення Вашої цілі. Щоб розмова та домовленості, які Ви проводите, в якийсь із моментів не пішли не за планом, Вам потрібно чітко розуміти свою поведінку. Тут важливо все: з яким настроєм прийшли, як привітались, як слухаєте опонента та як завершуєте. Освоївши дану вправність, Ви зможете підвищити відсоток успішних переговорів. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів
22 хв.

Кінцевим результатом будь-яких переговорів повинно бути досягнення Вашої цілі. Щоб розмова та домовленості, які Ви проводите, в якийсь із моментів не пішли не за планом, Вам потрібно чітко розуміти свою поведінку. Тут важливо все: з яким настроєм прийшли, як привітались, як слухаєте опонента та як завершуєте. Освоївши дану вправність, Ви зможете підвищити відсоток успішних переговорів. Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний модуль-тест: «Який я переговорник?». 

2
Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 45 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог