Невербальна комунікація під час переговорів

Невербальна комунікація під час переговорів. Наша міміка, жести та рухи – складові невербальної комунікації. Як і наші слова, вони відіграють значну роль у перемовинах та їхньому кінцевому результаті. В невербальній поведінці, не менш важливим є вміння «читати» опонента. Завдяки цій вправності, Ви легко зрозумієте, як реалізовувати свою стратегію переговорів. Метою цього модуля є саме комплексне вивчення невербальної поведінки. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Невербальна комунікація під час переговорів
25 хв.

Невербальна комунікація під час переговорів. Наша міміка, жести та рухи - складові невербальної комунікації. Як і наші слова, вони відіграють значну роль у перемовинах та їхньому кінцевому результаті. В невербальній поведінці, не менш важливим є вміння «читати» опонента. Завдяки цій вправності, Ви легко зрозумієте, як реалізовувати свою стратегію переговорів. Метою цього модуля є саме комплексне вивчення невербальної поведінки. 

2
Невербальна комунікація під час переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 45 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог