Обов’язкові правила ведення переговорів

Обов’язкові правила ведення переговорів.

Як знання обов’язкових правили ведення переговорів допоможуть Вам у досягненні цілей. Кожного дня, будь-яка людина, має справу із переговорами. Попри те, що більшість представників бізнесу комунікують та домовляємось, проводити переговори вміло – непросто. Інколи, досвіду або ж звичайної стратегії переговорів недостатньо, для досягнення кінцевої цілі. Кожні перемовини як своєрідна “битва”, а виграє її той, хто чітко розуміє правила та завдяки цьому відчуває впевненість у своїх силах.

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Обов’язкові правила ведення переговорів
52 хв.

Як знання обов'язкових правили ведення переговорів допоможуть Вам у досягненні цілей. Кожного дня, будь-яка людина, має справу із переговорами. Попри те, що більшість представників бізнесу комунікують та домовляємось, проводити переговори вміло - непросто. Інколи, досвіду або ж звичайної стратегії переговорів недостатньо, для досягнення кінцевої цілі. Кожні перемовини як своєрідна “битва”, а виграє її той, хто чітко розуміє правила та завдяки цьому відчуває впевненість у своїх силах. 

 

2
Обов’язкові правила ведення переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог