Основи успішних переговорів

Основи успішних переговорів.

Спілкування на різної важливості теми є невід’ємною складовою нашого життя. Уже серйозного значення вони набувають, коли мова йде про бізнес та гроші у ньому. Навики вправно вести переговори, без перебільшень, можуть дати результат, який буде ключовим у Вашому житті та майбутньому компанії. Щоб розуміти, як вибудовувати процес переговорів, важливо розуміти саме основу.

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

 

 

1
Основи успішних переговорів
22 хв.

Основи успішних переговорів. Спілкування на різної важливості теми є невід’ємною складовою нашого життя. Уже серйозного значення вони набувають, коли мова йде про бізнес та гроші у ньому. Навики вправно вести переговори, без перебільшень, можуть дати результат, який буде ключовим у Вашому житті та майбутньому компанії. Щоб розуміти, як вибудовувати процес переговорів, важливо розуміти саме основу. 

2
Основи успішних переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 45 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог