Переговорні стратегії

Переговорні стратегії. В залежності від переговорного процесу, стиль поведінку його учасників має властивість змінюватись. Стратегія, яку обрали Ви, або ж Ваш опонент, суттєво впливає на кінцевий результат. Не достатньо володіти лише стратегіями, які можуть знадобитись Вам. Потрібно також розуміти, як використовувати стратегію опонента у свою користь. Про це дізнайтесь в даному модулі. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Переговорні стратегії
15 хв.

Переговорні стратегії В залежності від переговорного процесу, стиль поведінку його учасників має властивість змінюватись. Стратегія, яку обрали Ви, або ж Ваш опонент, суттєво впливає на кінцевий результат. Не достатньо володіти лише стратегіями, які можуть знадобитись Вам. Потрібно також розуміти, як використовувати стратегію опонента у свою користь. Про це дізнайтесь в даному модулі. 

2
Переговорні стратегії. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 35 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог