Планування та розвиток продажів на 2022 рік

Проєкт «Практичні консультації».

Планування та розвиток продажів на 2022 рік.

Уміле планування та покращення системи продажів компанії – основний локомотив, який допомагає Вашій компанії розвиватись та заробляти. Досвід успішних компаній показує, щоб досягнення конкретних результатів, працівники та керівники компанії, повинні навчатись безперервно й актуальній інформації. Практикум дасть чітке розуміння, як планувати та продавати в, здавалось, найгірший для економіки час.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Планування та розвиток продажів на 2022 рік
1 година 15 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Планування та розвиток продажів на 2022 рік. Уміле планування та покращення системи продажів компанії - основний локомотив, який допомагає Вашій компанії розвиватись та заробляти. Досвід успішних компаній показує, щоб досягнення конкретних результатів, працівники та керівники компанії, повинні навчатись безперервно й актуальній інформації. Практикум дасть чітке розуміння, як планувати та продавати в, здавалось, найгірший для економіки час. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 1 година 15 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог