Помилки у переговорах

мистецтво перемовин

Помилки у переговорах. Не зважаючи від виду перемовин завжди існує шанс, неуспішної реалізації, через допущення помилок у перемовинах. Їх буває багато й вони стосуються різних етапів переговорів. В цьому об’ємному модулі, детально та на практиці розібрано найчастіші помилки при проведенні переговорів та шляхи їх розв’язання. Щоб опанувати мистецтво перемовин, рекомендуємо даний алгоритм.

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Помилки у переговорах
60 хв.

Помилки у переговорах. Не зважаючи від виду перемовин завжди існує шанс, неуспішної реалізації, через допущення помилок у перемовинах. Їх буває багато й вони стосуються різних етапів переговорів. В цьому об’ємному модулі, детально та на практиці розібрано найчастіші помилки при проведенні переговорів та шляхи їх розв'язання. 

2
Помилки у переговорах. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог