Помилки у переговорах

Помилки у переговорах. Не зважаючи від виду перемовин завжди існує шанс, неуспішної реалізації, через допущення помилок у перемовинах. Їх буває багато й вони стосуються різних етапів переговорів. В цьому об’ємному модулі, детально та на практиці розібрано найчастіші помилки при проведенні переговорів та шляхи їх розв’язання.

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови. 

1
Помилки у переговорах
60 хв.

Помилки у переговорах. Не зважаючи від виду перемовин завжди існує шанс, неуспішної реалізації, через допущення помилок у перемовинах. Їх буває багато й вони стосуються різних етапів переговорів. В цьому об’ємному модулі, детально та на практиці розібрано найчастіші помилки при проведенні переговорів та шляхи їх розв'язання. 

2
Помилки у переговорах. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог