Психологія погляду у переговорах

Психологія погляду у переговорах. Про психологію погляду в переговорах, на жаль, мало говорять при розборі теми перемовин. Але процес перемовин чи можливе досягнення цілей стає зрозуміло саме завдяки психології погляду. Те що говорить опонент – лише декілька відсотків того, на що ми можемо опиратись. Все що нам дозволяє зрозуміти реальну картину перемовин пов’язано саме з психологією погляду. Це модуль є фундаментальним для теми перемовин вивчення якого дасть Вам змогу керувати бізнесом за сучасними стандартами. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови. 

1
Психологія погляду у переговорах
32 хв.

Психологія погляду у переговорах. Про психологію погляду в переговорах, на жаль, мало говорять при розборі теми перемовин. Але процес перемовин чи можливе досягнення цілей стає зрозуміло саме завдяки психології погляду. Те що говорить опонент - лише декілька відсотків того, на що ми можемо опиратись. Все що нам дозволяє зрозуміти реальну картину перемовин пов’язано саме з психологією погляду. Це модуль є фундаментальним для теми перемовин вивчення якого дасть Вам змогу керувати бізнесом за сучасними стандартами. 

 

2
Психологія погляду у переговорах. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 50 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог