Рукопотискання під час переговорів

Рукопотискання під час переговорів. Будь-які перемовини розпочинається з привітання та рукостискання. Часто, саме від нього залежить, реалізуєте Ви свою стратегію чи ні. Рукостискання говорить дуже багато, як про Ваші очікування від розмови, так і про Вашого опонента. Чим краще володієте цим першим дотиком до людини, тим простіше Вам контролювати перебіг розмови, позаяк в більшості випадків, вона буде контрольована у Вашу користь. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови. 

1
Рукопотискання під час переговорів
25 хв.

Рукопотискання під час переговорів Будь-які перемовини розпочинається з привітання та рукостискання. Часто, саме від нього залежить, реалізуєте Ви свою стратегію чи ні. Рукостискання говорить дуже багато, як про Ваші очікування від розмови, так і про Вашого опонента. Чим краще володієте цим першим дотиком до людини, тим простіше Вам контролювати перебіг розмови, позаяк в більшості випадків, вона буде контрольована у Вашу користь. 

2
Рукопотискання під час переговорів. Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 45 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог