Стратегія збільшення заробітків керівника

Проєкт «Практичні консультації».

Стратегія збільшення заробітків керівника.

Сучасні події доводять, актуальні та фундаментальні знання – це головний крок до успішної кар’єри та фінансових перспектив. Сьогодні неможливо покращувати своє життя без оновлення своїх знань та умінь. Тому велику роль відіграє інвестиційне мислення. Ви маєте чітко розуміти, що бажаєте отримати в кінцевому результаті, а інвестиція цьому сприятиме. Зрозумійте завдяки практикуму, як покращити свої заробітки.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Стратегія збільшення заробітків керівника
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Стратегія збільшення заробітків керівника. Сучасні події доводять, актуальні та фундаментальні знання - це головний крок до успішної кар’єри та фінансових перспектив. Сьогодні неможливо покращувати своє життя без оновлення своїх знань та умінь. Тому велику роль відіграє інвестиційне мислення. Ви маєте чітко розуміти, що бажаєте отримати в кінцевому результаті, а інвестиція цьому сприятиме. Зрозумійте завдяки практикуму, як покращити свої заробітки. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог