Тайм-менеджмент для керівника

Проєкт «Практичні консультації».

Тайм-менеджмент для керівника. Як продуктивно керівнику інвестувати свій час, щоб досягати максимально запланованого результату.

Ведення бізнесу як і більшість діяльностей, якими займається людина протягом свого життя, вимагає чіткості та своєчасного виконання дій. Ви не зможете досягнути успіху, працюючи інколи та як-небудь. З чого почати роботу на тайм-менеджментом дізнайтесь у практикумі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Тайм-менеджмент для керівника. Як продуктивно керівнику інвестувати свій час, щоб досягати максимально запланованого результату
1 година 10 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Тайм-менеджмент для керівника. Як продуктивно керівнику інвестувати свій час, щоб досягати максимально запланованого результату. Ведення бізнесу як і більшість діяльностей, якими займається людина протягом свого життя, вимагає чіткості та своєчасного виконання дій. Ви не зможете досягнути успіху, працюючи інколи та як-небудь. З чого почати роботу на тайм-менеджментом дізнайтесь у практикумі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 1 година 10 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог