Управлінські процеси компанії ч.2

Як генеральному директору здійснювати ефективне фінансове планування та розвивати бізнес. Практичні інструменти. 

Кожна компані, незалежно від розмірів та кількості працівників, являє собою систему. Цей механізм містить в собі багато взаємопов’язаних процесів, від яких залежить функціонування всього підприємства. Відповідно, важливу та головну роль посідає управління процесами компанії. Кожна компанія бажає рухатись, але без чіткого розуміння цілі, яка додатково оптимізуватиметься аналізом процесів, цей рух не дасть жодного результату.

Додатково при покупці курсу Ви отримаєте безкоштовний доступ до модуля:

Стратегічні підходи до управління прибутковістю бізнесу (ціна модуля 350 грн.). Тренер – Олена Баришнікова.

1
Управлінські процеси компанії ч.2
1 година 15 хв.

Кожна компані, незалежно від розмірів та кількості працівників, являє собою систему. Цей механізм містить в собі багато взаємопов'язаних процесів, від яких залежить функціонування всього підприємства. Відповідно, важливу та головну роль посідає управління процесами компанії. Кожна компанія бажає рухатись, але без чіткого розуміння цілі, яка додатково оптимізуватиметься аналізом процесів, цей рух не дасть жодного результату.

2
Управлінські процеси компанії. Презентація ч.2

Додатковий модуль

1
Стратегічні підходи до управління прибутковістю бізнесу
60 хв.

Сучасні компанії не можуть забезпечити ефективне функціонування у довгостроковій перспективі без застосування стратегічного підходу до управління прибутком. Це важливий фактор конкурентної боротьби в умовах підприємницької діяльності. Створення стратегії та тактики в максимізації прибутку сьогодні набуває особливої актуальності. Як вибудовувати цей процес дізнайтесь у даному модулі.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 1 година 15 хв.
Лекції: 3
Відео: 1

Блог