Управлінські рішення в сучасних умовах (частина 1)

Управлінські рішення в сучасних умовах (частина 1). 

Кращі бізнес-практики з України, Європи, США та інших країн світу коротко і влучно розкажуть і покажуть на практичних прикладах, які сучасні рішення є ефективними та прибутковими. Ви отримаєте практичні рішення з гарантованим успішним результатом.

Тема та спікер: 

  1. Продуктивність керівників у сучасній організаційній системі підприємств (Руслан Бельтюков).
  2. Як підготувати себе та свою організацію до неминучого майбутнього (Михайло Крікунов).
  3. Виклики і можливості Нового світу: Інновації і проривні бізнес-моделі (Андрій Длігач).
  4. Принципи 5D управління чи як знайти “об’ємні” рішення в нових умовах (Ігор Солодов).
  5. Емпатійне лідерство як необхідність (Наталя Колядко).
  6. Гібридні продажі та відділи продажів в епоху постійних змін та обмежень (Микола Гуртовенко).
  7. Як мотивувати команду на результат в умовах відсутності бюджету (Оксана Долгова).
  8. Партнерська домовленість: як справедливо оцінити долю в бізнесі в залежності від вкладів партнерів (Катерина Чернова (Ковальчук)).
  9. Інновації і підприємництво як драйвери економічного прориву (Павло Шеремета). 
  10. Тренди у формуванні команди в умовах сучасних обмежень: як знайти, адаптувати та втримати працівників (Ольга Добровольська).

1
Продуктивність керівників у сучасній організаційній системі підприємств
2 год.

Продуктивність керівників у сучасній організаційній системі підприємств. Сучасний керівник не зможе досягнути високої продуктивності за умов спонтанної, інтуїтивної та імпульсивної реакції на проблему. Продуктивність керівника забезпечується шляхом процесного планування. Якщо Ви не маєте чітких цілей в продуктивності, не зможете зрозуміти чи досягнули бажаного результату. Управлінські рішення в сучасних умовах дозволять Вам зрозуміти сутність продуктивності та використовувати її для досягнення цілей.

2
Як підготувати себе та свою організацію до неминучого майбутнього
2 год.

Як підготувати себе та свою організацію до неминучого майбутнього. Ми живемо в цікавий та дивовижний час, коли на наших очах, відбувається становлення нової епохи розвитку людства. Це сприяє швидкому розвитку технологій, демографічним й звичайно геополітичним змінами. Зміни відбувається й у бізнес-середовищі. Вони вимагають нових навичок й підходів до роботи та мислення. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам зрозуміти, що саме породжує зміни та куди рухається бізнес.

3
Виклики і можливості Нового світу: Інновації і проривні бізнес-моделі
60 хв.

Виклики і можливості Нового світу: Інновації і проривні бізнес-моделі. Сучасний світ ніколи не стоїть на місці. Це стосується усіх сфер діяльності, але найбільшого впливу зазнає бізнес. Відповідно, досягають успіху ті, хто постійно адаптовується до нових викликів та шукає можливості. Сьогодні уже неможливо розвивати компанію, приймаючи інтуїтивні рішення. Ваше та майбутнє компанії напряму залежить від інновацій та проривних бізнес-моделей, які слід створювати та вбудовувати уже сьогодні.

4
Принципи 5D управління чи як знайти “об’ємні” рішення в нових умовах
2 год.

Принципи 5D управління чи як знайти "об'ємні" рішення в нових умовах. Сучасна історія нам показує, що з певною черговістю відбуваються кардинальні зміни в житті та бізнесі людей. Щоб зберегти компанію потрібно адаптовуватись. Але й адаптовувати потрібно правильно, вміло та ефективно. Слід постійно шукати актуальні рішення, можливості та перспективи в нових умовах. Саме завдяки рішучості та вмінню реагувати на виклики, Ви досягнете бажаного результату та уникнете можливих проблем. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам керуючись принципами 5D управління шукати рішення в сучасних умовах.

5
Емпатійне лідерство як необхідність
1 година 30 хв.

Емпатійне лідерство як необхідність. В цей час все більше організацій вирішують використовувати інструмент емпатійного лідерства, позаяк бачать в цьому нову альтернативу. Цей тип дозволяє реагувати на особливі потреби членів команди, які все частіше виникають в компанії. Якісна побудова емпатійного лідерства допомагає підвищити мотивацію та лідерство. Також вважається найефективнішим інструментом реагування на потреби працівників. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Зрозуміти характеристику емпатійного лідера. Освоїти принципи емпатійного лідерства. Створити емпатійну модель.

6
Гібридні продажі та відділи продажів в епоху постійних змін та обмежень
2 год.

Гібридні продажі та відділи продажів в епоху постійних змін та обмежень. Не секрет, що одна з головних цілей компанії є заробіток коштів. Щоб бути кращим за своїх конкурентів, Вам слід постійно оновлювати та вдосконалювати знання, які допоможуть продавати більше, швидше і якісніше. Перемагають ті компанії, які розуміють специфіку продажів та застосовують сучасні інструменти. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Виокремити точки росту продажів. Віднайти важелі збільшення продажів. Вибудувати ефективну структуру відділу продажів.

7
Як мотивувати команду на результат в умовах відсутності бюджету
2 год.

Як мотивувати команду на результат в умовах відсутності бюджету. Усім зрозуміло, що мотивація - це рушій прогресу. Навіть за відсутності бюджету, вмотивована людина здатна зробити неможливі речі. Щоб Ваша команда, віддавалась на всі 100%, їй потрібно створити максимально сприятливі умови. Це дозволить кожному співробітнику, зрозуміти свою важливість та прагнути працювати ефективніше. Як вибудувати цей процес дізнайтесь у модулі. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Підвищити продуктивність команди. Зменшити плинність кадрів та покращити лояльність працівників до компанії. Стимулювати працівників якісно та вчасно виконувати завдання, яке їм поставлено.

8
Партнерська домовленість: як справедливо оцінити долю в бізнесі в залежності від вкладів партнерів
2 год.

Партнерська домовленість: як справедливо оцінити долю в бізнесі в залежності від вкладів партнерів. Процес взаємної роботи над проєктом й реалізації бізнес-ідей часто захоплює так, що ми часто забуваємо про формалізацію відносин. Але й це процес потрібно прописати чітко, щоб зафіксувати домовленості між партнерами, до яких ми підійшли на момент підписання. Відповідно, маючи партнерську угоду, простіше працювати над проєктом, а в результаті, краще оцінити свою діяльність. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам справедливо оцінити частку в компанії в залежності від вкладів інших партнерів.

9
Інновації і підприємництво як драйвери економічного прориву
1 година 10 хв.

Інновації і підприємництво як драйвери економічного прориву. Сучасне економічне зростання неможливе без використання інноваційного типу розвитку. Саме завдяки використанню цього принципу, найвідоміші та найуспішніші компанії посідають перші місця у світових рейтингах. Методологія розвитку підприємства від Павла Шеремета продемонстрована в модулі. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Зрозуміти новітню методологію розвитку. Проаналізувати відмінність роботодавців в Україні та світі. Побачити перспективи України.

10
Тренди у формуванні команди в умовах сучасних обмежень
2 год.

Тренди у формуванні команди в умовах сучасних обмежень: як знайти, адаптувати та втримати працівників. Команда – це важливий рушійний механізм, який здатний та створений задля досягнення певного кінцевого результату. Щоб бізнес працював ефективно, усі його учасники повинні мати спільні цінності, загальний підхід до діяльності та брати відповідальність за кінцевий результат. Відповідно, постає проблема з уміннями підбору команди або ж працівників. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Ефективно підпирати персонал Послідовно адаптовувати нових працівників компанії. Покращувати лояльність працівників до підприємства.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 20 год.
Лекції: 10
Відео: 10

Блог