Управлінські рішення в сучасних умовах (частина 2)

Управлінські рішення в сучасних умовах (частина 2).

Кращі бізнес-практики з України, Європи, США та інших країн світу коротко і влучно розкажуть і покажуть на практичних прикладах, які сучасні рішення є ефективними та прибутковими. Ви отримаєте практичні рішення з гарантованим успішним результатом.

Теми та спікери: 

  1. Командний коучинг в бізнесі: що це таке? кому потрібен? які завдання вирішує? (Ольга Дубова).
  2. Емоційно-інтелектуальне лідерство (Нара Карсенц). 
  3. Ціннісний сторітелінг у бізнесі (Ірина Снітинська).
  4. Україна на перехресті цивілізацій. Індекс щастя замість ВВП (Володимир Чеповий).
  5. Благочинність – бізнес чи Служіння понад власне Я? (Віра Сиряміна).
  6. Як сформувати правильні ЗВИЧКИ? 24 основні звички людини для якісного життя (Сергій Степаненко).
  7. Створення цінності в бізнесі: Гнучкість, адаптивність та швидкість, як головні чинники успіху сьогодення (Оксана Комарницька). 
  8. Помилкові рішення менеджерів, які здаються успішними. Розбір практичних кейсів (Олексій Перекрестов).
  9. Фінансова модель маркетингу: яким чином відстежувати ефективність інвестицій в систему маркетингу та продажів (Петро Савич). 
  10. 5 кроків для кратного зростання бізнесу без додаткових інвестицій (Максим Сабельніков). 

1
Командний коучинг в бізнесі
2 год.

Командний коучинг в бізнесі: що це таке? Кому потрібен? Які завдання вирішує? Сьогодні, командний коучинг - це найефективніший, сучасний інструмент для розвитку команди та реалізації проєктів. Саме завдяки йому, Ви організуєте процес роботи команди таким чином, щоб учасники самостійно створювали та реалізовували успішні бізнес-моделі. Детально про процес командного коучингу в модулі.

2
Емоційно-інтелектуальне лідерство
1 година 30 хв.

Емоційно-інтелектуальне лідерство Раніше, існувало помилкове твердження, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі компанії. Але справжній лідер, повинен надихати, пробуджувати ентузіазм, мотивувати своїх працівників. Тому розвиток емоційно-інтелектуального лідерства є важливим для сучасного керівника, який бажає розвивати себе та компанію. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Вміти сприймати емоції. Використовувати та управляти емоціями. Аналізувати ситуацію з метою розвитку власного емоційного інтелекту.

3
Ціннісний сторітелінг у бізнесі
1 година 40 хв.

Ціннісний сторітелінг у бізнесі Любов до історії закладена в людях на генетичному рівні. Тому інформація, яку передають в форматі історії, виглядає захопливішою та краще сприймається. Саме психологічний вплив, який здійснюється на аудиторію, буде сильнішим та дієвішим, якщо це буде не сухий виклад матеріалу. Як використовувати прийом сторітелінгу та робити інформацію цікавішою дізнайте завдяки модулю. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Викликати емоції. Привертати та тримати увагу. Ефективніше закликати до прийняття рішень.

4
Україна на перехресті цивілізацій. Індекс щастя замість ВВП
1 година 20 хв.

Україна на перехресті цивілізацій. Індекс щастя замість ВВП. Все частіше зустрічаються керівники чи працівники компаній, які страждають від вигорання. Воно зумовлене рутинним сприйняттям роботи й нерозумінням, як працювати в майбутньому. Щоб отримувати від роботи не лише гроші та статус, а й задоволення, слід багато чого переосмислити. Саме це допомагає зробити Володимир Череповий. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам: Знайти сенс в тому що робите. Зрозуміти, що робить Вам щасливими. Свідомо розвивати свою кар'єру.

5
Благочинність – бізнес чи Служіння понад власне Я?
1 год.

Благочинність - бізнес чи Служіння понад власне Я? Будь-який вид волонтерства, благодійності чи грантові діяльності, так чи інакше має право на існування. Людина, яка працює в межах цього проєкту має сама розуміти, чи вона віддається цьому процесу виключно на безкорисній основі чи ставить це на потік задля заробітку. Детальніше процес благодійності та як бути в ньому ефективним дізнайтесь в модулі.

6
Як сформувати правильні звички?
2 години 30 хв.

Як сформувати правильні ЗВИЧКИ? 24 основні звички людини для якісного життя. Мотивація - тимчасове явище. Щоб створити довгострокову перспективу змін у житті, потрібно формувати правильні звички. На практиці ж, це складний процес, який потребує чіткого розуміння та вектору руху. Щоб краще розуміти, яку звичку та для чого Ви формуєте звичку, ми рекомендуємо даний модуль.

7
Створення цінності в бізнесі
1 година 30 хв.

Створення цінності в бізнесі: Гнучкість, адаптивність та швидкість, як головні чинники успіху сьогодення. З певною черговістю, потреби ринку змінюються, а бізнес перебуває в процесі трансформації. Часто буває, що у нас немає достовірної інформації про те, як ситуація розвиватиметься надалі. Тому можливість бізнесу бути гнучкий адаптовуватись до нових умов, дозволяють досягати бажаного результату за будь-яких умов. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам створити сильний та гнучкий бізнес.

8
Помилкові рішення менеджерів, які здаються успішними
1 година 50 хв.

Помилкові рішення менеджерів, які здаються успішними. Розбір практичних кейсів.

Щодня ми стикаємось зі значною кількість ситуацій, коли ми змушені приймати рішення. Для бізнесу це особливо актуально, позаяк від цього залежить його подальше існування. Вдосконалювати свої уміння можна по різному. Але легше та безпечніше це робити на чужих помилках, які детально розбирають експерти. Саме цей процес продемонстровано в даному модулі.

9
Фінансова модель маркетингу
2 год.

Фінансова модель маркетингу: яким чином відстежувати ефективність інвестицій в систему маркетингу та продажів. Відстежування та визначення якості інвестицій в маркетингову стратегію є критично важливою для будь-якої компанії. Якісна аналітика допоможе Вам правильно розподілити свій бюджет та відмовитись від неефективного інвестування. Додатково Ви зможете оцінити чи забезпечує виконана робота той результат, який було поставлено. Управлінські рішення в сучасних умовах допоможуть Вам відстежити та покращити ефективність інвестицій в систему маркетингу та продажів.

10
5 кроків для кратного зростання бізнесу без додаткових інвестицій
1 година 15 хв.

5 кроків для кратного зростання бізнесу без додаткових інвестицій. Кожен керівник чи працівник бізнесу, мріє та робить все, щоб його компанія поступово розвивалась та масштабувалась. Це важливий показник, який допоможе бізнесу покращити свою капіталізацію та зайняти своє місце в ніші. Найпростіше зростання організувати завдяки додатковим інвестиціям. Але що робити, коли коштів немає? Алгоритм дій, які допоможуть масштабувати компанії продемонстровано в модулі.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований: 1 студент
Тривалість: 20 год.
Лекції: 10
Відео: 10

Блог