Успішні переговори

Як завдяки переговорам досягнути бажаного результату в бізнесі.

Переговори – постійний та невід’ємний елемент ведення бізнесу на будь-якому рівні. Це стосується як внутрішньої роботи в компанії, так і переговорів бізнес-партнерами чи іноземними клієнтами. Чимала кількість керівників ще досі не розуміють, який результат та вигоду, вони отримають завдяки практичним навичкам ведення переговорів. Чому переговори це важливо та як вони дозволяють Вам масштабувати бізнес та свій вплив, дізнайтесь завдяки онлайн-курсу “Успішні переговори”.

ПРОГРАМА КУРСУ:

 1. 10 правил успішних переговорів   
 2. ​Основи успішних переговорів
 3. ​Обов’язкові правила ведення переговорів 
 4. ​Етапи проведення переговорів 
 5. ​Обов’язкові умови ефективної техніки ведення переговорів 
 6. ​Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів 
 7. Переговорні стратегії 
 8. ​Функції і стилі переговорів 
 9. Ведення жорстких переговорів
 10. Вербальні інструменти успішного проведення переговорів 
 11. Невербальна комунікація під час переговорів
 12. Рукопотискання під час переговорів
 13. Національні особливості переговорів
 14. Подолання заперечень у переговорах
 15. Помилки у переговорах 
 16. Психологія погляду у переговорах
 17. Тест “Який я переговорник?”

Кількість навчальних годин – 36, кількість кредитів UABL – 6. Після завершення програми та успішної здачі екзамену учасник отримує міжнародний сертифікат (кваліфікація узгоджується).

10 правил успішних переговорів

1
10 правил успішних переговорів
40 хв.

10 правил, які зроблять переговори успішними. Майстерність переговорів не дана усім з народження, але як і більшість навиків вона набувається в процесі плідної праці. Даний модуль допоможе Вам виокремити 10 дієвих правил, які полегшать їх ведення. Переговори - це частина бізнесу. Як і у інших процесах, для досягнення успіху Ви повинні володіти практичними інструментами. 

2
10 правил успішних переговорів. Презентація

Основи успішних переговорів

1
Основи успішних переговорів
22 хв.

Основи успішних переговорів. Спілкування на різної важливості теми є невід’ємною складовою нашого життя. Уже серйозного значення вони набувають, коли мова йде про бізнес та гроші у ньому. Навики вправно вести переговори, без перебільшень, можуть дати результат, який буде ключовим у Вашому житті та майбутньому компанії. Щоб розуміти, як вибудовувати процес переговорів, важливо розуміти саме основу. 

2
Основи успішних переговорів. Презентація

Обов'язкові правила ведення переговорів

1
Обов’язкові правила ведення переговорів
52 хв.

Як знання обов'язкових правили ведення переговорів допоможуть Вам у досягненні цілей. Кожного дня, будь-яка людина, має справу із переговорами. Попри те, що більшість представників бізнесу комунікують та домовляємось, проводити переговори вміло - непросто. Інколи, досвіду або ж звичайної стратегії переговорів недостатньо, для досягнення кінцевої цілі. Кожні перемовини як своєрідна “битва”, а виграє її той, хто чітко розуміє правила та завдяки цьому відчуває впевненість у своїх силах. 

 

2
Обов’язкові правила ведення переговорів. Презентація

Етапи проведення переговорів

1
Етапи проведення переговорів
1 година 20 хв.

Етапи проведення переговорів. Усі перемовини мають певний поділ на етапи. Досягнення позитивного прогрес на кожному із них, дозволяють Вам, в кінцевому результаті отриманий бажаний результат. Але не все так просто. Кожен етап має свою специфіку, труднощі та шляхи розвитку. Краще зрозуміти проведення перемовин Вам допоможе даний модуль. 

 

2
Етапи проведення переговорів. Презентація.

Обов'язкові умови ефективної техніки ведення переговорів

1
Обов’язкові умови ефективної техніки ведення переговорів
15 хв.

Обов'язкові умови ефективної техніки ведення переговорів. У переговорах Ви можете застосовувати різні стратегії їх ведення. Але цікава, що кожна із них існує за певних умов, без яких цей процес буде майже неможливим. Загалом існує 4 обов'язкові умови ефективної техніки ведення переговорів. Саме освоївши умови, Ви отримаєте ті знання та інструменти управлінських рішень, які завжди дозволятимуть досягнути успіху. 

2
Обов’язкові умови ефективної техніки ведення переговорів. Презентація

Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів

1
Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів
22 хв.

Кінцевим результатом будь-яких переговорів повинно бути досягнення Вашої цілі. Щоб розмова та домовленості, які Ви проводите, в якийсь із моментів не пішли не за планом, Вам потрібно чітко розуміти свою поведінку. Тут важливо все: з яким настроєм прийшли, як привітались, як слухаєте опонента та як завершуєте. Освоївши дану вправність, Ви зможете підвищити відсоток успішних переговорів. Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний модуль-тест: «Який я переговорник?». 

2
Найбільш продуктивна поведінка під час переговорів. Презентація

Переговорні стратегії

1
Переговорні стратегії
15 хв.

Переговорні стратегії В залежності від переговорного процесу, стиль поведінку його учасників має властивість змінюватись. Стратегія, яку обрали Ви, або ж Ваш опонент, суттєво впливає на кінцевий результат. Не достатньо володіти лише стратегіями, які можуть знадобитись Вам. Потрібно також розуміти, як використовувати стратегію опонента у свою користь. Про це дізнайтесь в даному модулі. 

2
Переговорні стратегії. Презентація

Функції і стилі переговорів

1
Функції і стилі переговорів
20 хв.

Функції і стилі переговорів Часто, для ефективних переговорів, потрібна попередня підготовка. Вона виражається саме у виборі стилю переговорів. Розуміючи це, Вам буде простіше виконати головну функцію цього процесу. Їх існує чимала кількість й відповідно, не можна залишати без уваги жодну. Щоб краще опанувати переговори як сучасне управлінське рішення, ознайомтесь із запропонованим модулем. 

 

2
Функції і стилі переговорів. Презентація

Ведення жорстких переговорів

1
Ведення жорстких переговорів
60 хв.

Ведення жорстких переговорів. Ведення жорстких переговорів, як окремий вид мистецтва. Виграє той, хто краще реалізує свою стратегію і не відступить при критичній ситуації. Як правило, в такому виді переговорів, на кону може стояти значно більше, ніж у класичних. Тому підготовка має бути відповідно. Результат буле тоді, коли Ви чітко визначите стратегію, тактику ведення та знатимете правила поведінки. Про це та інше в модулі. 

 

2
Ведення жорстких переговорів. Презентація

Вербальні інструменти успішного проведення переговорів

1
Вербальні інструменти успішного проведення переговорів
20 хв.

Вербальні інструменти успішного проведення переговорів. Правильно вибрані та підібрані словосполучення - запоруку успіху в переговорах. Правильно сказані слова й, що важливо, вчасно проголошені, збільшують Ваші шанси на досягнення успіху в перемовинах. Підготовка вербальних інструментів буває різною, але в модулі продемонстровані найкращі методи та практично їх продемонстровано. 

2
Вербальні інструменти успішного проведення переговорів . Презентація

Невербальна комунікація під час переговорів

1
Невербальна комунікація під час переговорів
25 хв.

Невербальна комунікація під час переговорів. Наша міміка, жести та рухи - складові невербальної комунікації. Як і наші слова, вони відіграють значну роль у перемовинах та їхньому кінцевому результаті. В невербальній поведінці, не менш важливим є вміння «читати» опонента. Завдяки цій вправності, Ви легко зрозумієте, як реалізовувати свою стратегію переговорів. Метою цього модуля є саме комплексне вивчення невербальної поведінки. 

2
Невербальна комунікація під час переговорів. Презентація

Рукопотискання під час переговорів

1
Рукопотискання під час переговорів
25 хв.

Рукопотискання під час переговорів Будь-які перемовини розпочинається з привітання та рукостискання. Часто, саме від нього залежить, реалізуєте Ви свою стратегію чи ні. Рукостискання говорить дуже багато, як про Ваші очікування від розмови, так і про Вашого опонента. Чим краще володієте цим першим дотиком до людини, тим простіше Вам контролювати перебіг розмови, позаяк в більшості випадків, вона буде контрольована у Вашу користь. 

2
Рукопотискання під час переговорів. Презентація

Національні особливості переговорів

1
Національні особливості переговорів
36 хв.

Національні особливості переговорів. Глобалізація бізнесу дозволяє нам вести співпрацю з представниками різних країн. Закономірно, щоб перемовини з різними представниками маю певні особливості й відмінності. Тому розуміння культурної та ділової складової життя опонентів, допоможуть Вам із реалізацією своїх цілей в контексті цих перемовин. Приклади, рекомендації та практичні рішення у даному модулі. 

2
Національні особливості переговорів. Презентація

Подолання заперечень у переговорах

1
Подолання заперечень у переговорах
47 хв.

Подолання заперечень у переговорах. Як правило, практично в 99% переговорів так чи інакше виникають заперечення чи дискусії. Це зумовлено тим, що сторони приходять завжди з різними точками зору. Як результат, досягають успіху ті, хто краще зможе протидіяти запереченням, хто краще підготує аргументи для дискусії. Основні методи подолання заперечень продемонстровано в модулі. 

2
Подолання заперечень у переговорах. Презентація

Помилки у переговорах

1
Помилки у переговорах. Презентація
2
Помилки у переговорах
60 хв.

Помилки у переговорах. Не зважаючи від виду перемовин завжди існує шанс, неуспішної реалізації, через допущення помилок у перемовинах. Їх буває багато й вони стосуються різних етапів переговорів. В цьому об’ємному модулі, детально та на практиці розібрано найчастіші помилки при проведенні переговорів та шляхи їх розв'язання. 

Психологія погляду у переговорах

1
Психологія погляду у переговорах
32 хв.

Психологія погляду у переговорах. Про психологію погляду в переговорах, на жаль, мало говорять при розборі теми перемовин. Але процес перемовин чи можливе досягнення цілей стає зрозуміло саме завдяки психології погляду. Те що говорить опонент - лише декілька відсотків того, на що ми можемо опиратись. Все що нам дозволяє зрозуміти реальну картину перемовин пов’язано саме з психологією погляду. Це модуль є фундаментальним для теми перемовин вивчення якого дасть Вам змогу керувати бізнесом за сучасними стандартами. 

 

2
Психологія погляду у переговорах. Презентація

Тест "Який я переговорник?"

1
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

2
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований: 1 студент
Тривалість: 16 год.
Лекції: 34
Відео: 17

Блог