Вербальні інструменти успішного проведення переговорів

Вербальні інструменти успішного проведення переговорів. Правильно вибрані та підібрані словосполучення – запоруку успіху в переговорах. Правильно сказані слова й, що важливо, вчасно проголошені, збільшують Ваші шанси на досягнення успіху в перемовинах. Підготовка вербальних інструментів буває різною, але в модулі продемонстровані найкращі методи та практично їх продемонстровано. 

Додатково при купівлі модуля Ви отримуєте безкоштовний тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти уміння переговорів, краще зрозуміти сам процес перемовин та знайти найкращий для себе спосіб ведення бізнес-розмови.

1
Вербальні інструменти успішного проведення переговорів
20 хв.

Вербальні інструменти успішного проведення переговорів. Правильно вибрані та підібрані словосполучення - запоруку успіху в переговорах. Правильно сказані слова й, що важливо, вчасно проголошені, збільшують Ваші шанси на досягнення успіху в перемовинах. Підготовка вербальних інструментів буває різною, але в модулі продемонстровані найкращі методи та практично їх продемонстровано. 

2
Вербальні інструменти успішного проведення переговорів . Презентація
3
Тест “Який я переговорник”
20 хв.

Додатковий модуль-тест: «Який я переговорник?». Він допоможе Вам краще засвоїти навик переговорів, зрозуміти цілковите сприйняття процесу перемовин та зрозуміти, який спосіб підходить найкраще для Вас.

4
Тест “Який я переговорник”. Презентація

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 40 хв.
Лекції: 4
Відео: 2

Блог