Власний піар та експертне позиціонування керівника

Проєкт «Практичні консультації».

Власний піар та експертне позиціонування керівника, як інструмент зростання ціни голови керівника.

Одним із важливих сучасних методів маркетингу є експертне позиціювання керівника. Це уже не просто можливість заявити про себе, що теж є не менш важливим у бізнесі, а й збільшення рівня довіри клієнтів до Вас. Як результат, просування власного бренду дозволяють Вам створити додатковий приріст капіталу. Але ключовим в цьому процесі є вміле вибудування позиціювання. Як зробити це ефективно те не «заплямувати» репутацію дізнайтесь у практикумі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Власний піар та експертне позиціонування керівника
45 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Власний піар та експертне позиціонування керівника, як інструмент зростання ціни голови керівника. Одним із важливих сучасних методів маркетингу є експертне позиціювання керівника. Це уже не просто можливість заявити про себе, що теж є не менш важливим у бізнесі, а й збільшення рівня довіри клієнтів до Вас. Як результат, просування власного бренду дозволяють Вам створити додатковий приріст капіталу. Але ключовим в цьому процесі є вміле вибудування позиціювання. Як зробити це ефективно те не «заплямувати» репутацію дізнайтесь у практикумі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 45 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог