Як позбутись сезонного коливання попиту на товари та послуги

Проєкт «Практичні консультації».

Як позбутись сезонного коливання попиту на товари та послуги.

Компанії, які працюють в певних нішах, не рідко стикаються із проблемою, що їх товар чи послуга втрачає актуальність в певний період. Прикладів такого сезонного коливання попиту буває безліч. Шкода, що деякі керівники не можуть або ж навіть не хочуть шукати можливості для свого бізнесу в цей момент і як результат не використовують свої можливості. Чи дійсно можна позбутись сезонності і як це зробити, дізнайтесь у практикумі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Як позбутись сезонного коливання попиту на товари та послуги
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Як позбутись сезонного коливання попиту на товари та послуги. Компанії, які працюють в певних нішах, не рідко стикаються із проблемою, що їх товар чи послуга втрачає актуальність в певний період. Прикладів такого сезонного коливання попиту буває безліч. Шкода, що деякі керівники не можуть або ж навіть не хочуть шукати можливості для свого бізнесу в цей момент і як результат не використовують свої можливості. Чи дійсно можна позбутись сезонності і як це зробити, дізнайтесь у практикумі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог