Як реагувати топ-менеджеру на зовнішнє середовище?

економічної кризи

Стратегічне управління бізнесом є важливою умовою для подальшого розвитку підприємства. Але варто розуміти, що в умовах економічної кризи та швидких змінах на ринку такий підхід не завжди ефективний. В таких випадках компанії важко прогнозувати подальший розвиток подій. Відповідно, успіх або провал компанії залежить саме від рішень топ-менеджери.

Важливо, що від рівня освіченості топ-менеджера, залежатиме позиція Вашого бізнесу на ринку в умовах економічної кризи. Тому, щоб не втратити можливості, які з’являються у кризовий період та бути компетентним рекомендуємо цей модуль. 

1
Як реагувати топ-менеджеру на зовнішнє середовище?
1 година 45 хв.

Стратегічне управління бізнесом є важливою умовою для подальшого розвитку підприємства. Але варто розуміти, що в кризовий період або в умовах швидких змін на ринку такий підхід не завжди ефективний. В таких випадках компанії важко прогнозувати подальший розвиток подій. Відповідно, успіх або провал компанії залежить саме від рішень топ-менеджери. Важливо, що від рівня освіченості топ-менеджера, залежатиме позиція Вашого бізнесу на ринку.

2
Як реагувати топ-менеджеру на зовнішнє середовище? Презентація.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 1 година 45 хв.
Лекції: 2
Відео: 1

Блог