Які бізнес-моделі життєздатні у сучасних економічних реаліях

Проєкт «Практичні консультації».

Які бізнес-моделі життєздатні у сучасних економічних реаліях.

Створення власного бізнесу та подальший його розвиток неможливий без розуміння моделювання бізнесу. Якщо ж Ви наважились це зробити, то варто зрозуміти, що Ви наражаєте на ризики себе й компанію, якою керуєте. Економічні реалії змушують постійно бізнес адаптовуватись, що помітно уповільнює його розвиток. Отримайте практичні поради в створення бізнес-моделей, які гарантовану допоможуть Вашій компанії.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Які бізнес-моделі життєздатні у сучасних економічних реаліях
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Які бізнес-моделі життєздатні у сучасних економічних реаліях. Створення власного бізнесу та подальший його розвиток неможливий без розуміння моделювання бізнесу. Якщо ж Ви наважились це зробити, то варто зрозуміти, що Ви наражаєте на ризики себе й компанію, якою керуєте. Економічні реалії змушують постійно бізнес адаптовуватись, що помітно уповільнює його розвиток. Отримайте практичні поради в створення бізнес-моделей, які гарантовану допоможуть Вашій компанії. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог