З чого почати аналіз в компанії, яка почала інтенсивно втрачати долю ринку

Проєкт «Практичні консультації».

З чого почати аналіз в компанії, яка почала інтенсивно втрачати долю ринку.

Протягом свого існування компанія проходить різні етапи свого існування. На жаль, кожна із них рано чи пізно зустрічається із періодом, коли очевидно, що Ваша компанія стрімко втрачає частину ринку. Якщо ж Ви стикнулись зі схожою проблему, то її вирішення ви знайдете саме в цьому практикумі.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
З чого почати аналіз в компанії, яка почала інтенсивно втрачати долю ринку
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». З чого почати аналіз в компанії, яка почала інтенсивно втрачати долю ринку. Протягом свого існування компанія проходить різні етапи свого існування. На жаль, кожна із них рано чи пізно зустрічається із періодом, коли очевидно, що Ваша компанія стрімко втрачає частину ринку. Якщо ж Ви стикнулись зі схожою проблему, то її вирішення ви знайдете саме в цьому практикумі. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог