Залучення коштів та інших ресурсів у бізнес. Практичні приклади.

Проєкт «Практичні консультації».

Залучення коштів та інших ресурсів у бізнес.

Практичні приклади. Одним із важливих факторів розвитку бізнесу є залучення додаткових коштів. Для багатьох українських компаній важко або ж інколи нереально залучити кошти партнерів. Лекційну інформацію Ви можете отримати будь-де, але рідко хто покаже практичні кейси залучення ресурсів у бізнес.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Залучення коштів та інших ресурсів у бізнес. Практичні приклади.
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Залучення коштів та інших ресурсів у бізнес. Практичні приклади. Одним із важливих факторів розвитку бізнесу є залучення додаткових коштів. Для багатьох українських компаній важко або ж інколи нереально залучити кошти партнерів. Лекційну інформацію Ви можете отримати будь-де, але рідко хто покаже практичні кейси залучення ресурсів у бізнес. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог