Змученість керівника і пошук одного ідеального чудового рішення

Проєкт «Практичні консультації».

Змученість керівника і пошук одного ідеального чудового рішення.

Ведення бізнесу кропіткий та важкий процес. Керівник якого перебуває в постійному потоці інформації, аналізі й часто в роботі над покращенням діяльності. Як результат, постійна емоційна та фізична втома. Тому, більше й більше власників мають за мету звільнитись від операційної роботи в компанії та передати її своїм підлеглим. Власник максимально сконцентрується на бізнесі тоді, коли він розуміє, що за цей час та затрачені ресурси, зуміє зробити більше результативних дій та відповідно краще заробити.

Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення.

На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

1
Змученість керівника і пошук одного ідеального чудового рішення
60 хв.

Проєкт «Практичні консультації». Змученість керівника і пошук одного ідеального чудового рішення. Ведення бізнесу кропіткий та важкий процес. Керівник якого перебуває в постійному потоці інформації, аналізі й часто в роботі над покращенням діяльності. Як результат, постійна емоційна та фізична втома. Тому, більше й більше власників мають за мету звільнитись від операційної роботи в компанії та передати її своїм підлеглим. Власник максимально сконцентрується на бізнесі тоді, коли він розуміє, що за цей час та затрачені ресурси, зуміє зробити більше результативних дій та відповідно краще заробити. Важливо, що дана консультація не є сухим викладом інформації, а практикум із підприємцями, які брали безпосередню активність під час його проведення. На час війни, вартість консультації зменшено з 500 до 50 грн.

Будьте першим, хто додасть відгук.

Будь ласка, увійдіть , щоб залишити відгук
Додати до списку бажань
Зарахований:
Тривалість: 60 хв.
Лекції: 1
Відео: 1

Блог