ТРЕНЕРИ

Руслан Бельтюков

Генеральний директор

   Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств): розвинув Холдинг Українське Рекламне агентство «Галицькі контракти» та вивів у лідери ринку реклами. Працював з відомими на ринку торговими марками такими як «Київстар», «Міжнародні авіалінії України», «Галичина», «Фокстрот», Група компаній «Комфорт», Кредобанк.

 

   Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту за участю професорів університету Лінкольна (США) та IVEY Business School (Канада). Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція) та був керівником цієї програми в Україні при Львівському інституті менеджменту. Працював директором бізнес-центру Львівського інституту менеджменту.

 

   У 2011 році разом із партнерами започаткував Громадську школу бізнесу для власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою створення в Україні міцного середнього класу підприємців. У 2018 року в результаті ребрендингу створено Львівську школу керівників бізнесу та Львівський центр розвитку малого бізнесу. Також є Президентом громадської організації «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу» (UABL) та власником кількох підприємств.

   Життєве кредо: “Бізнес має працювати як годинник – чітко та надійно і, найголовніше, показувати правильний актуальний час”.

Олександр Білоус

Директор

 

Управлінський досвід з 1994 року. Бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.Отримав ступінь MBA у Business Community School. За останні 5 років реалізував понад 450 бізнес-моделей. Провів більше 950 годин тренінгів та консультацій.

   Життєве кредо: “Немає проблем які не вирішуються, є лише люди які не хочуть їх вирішувати”.

Михайло Чорний

Фінансовий директор

 Директор Групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку". Тривалий час працював фінансовим директором Львівської школи керівників бізнесу, аналітиком та адміністратором ІТ-систем в громадських організаціях.

 

   Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств та впровадженні системних змін в існуючих організаціях, експерт з підбору персоналу та BRIT System. Голова громадської організації "Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства".

Андрій Потапов

Консультант з маркетингу та дизайну

  Управляючий власник рекламно-комунікаційної групи LASCOM.

  Креативний директор дизайн студії Strudelstyle.com Kyiv, підприємець, консультант з маркетингу та дизайну, розробник освітніх проектів, марафонець.

Автор і ведучий програм: “Brand for a million” Канада.

 

  Досвід роботи від графічного дизайнера в рекламних українських на іноземних агенціях до власника групи агенцій Канади, Казахстана, України. За 12 років роботи в маркетингу працював з такими компаніями (Samsung, Coca-Cola Beverages Ukraine Ltd, MasterCard, Procter&Gamble, Teva Pharmaceutical, EGIS Pharmaceuticals PLC, Dr. Reddy’s Laboratories Ltd.).

Ольга Садоха
CEO/Founder – Тренінгово-консалтингова компанія River O.

Має понад 12 років досвіду роботи в HR. На даний момент – незалежний
консультант з управління, бізнес-тренер, коуч з кар’єрного та професійного розвитку. Має найрізнобічніший Hr’ський досвід – працювала і у великих роздрібних компаніях, і з виробництвом, і в ІТ індустрії.

 

Петро Яницький

 

Ректор Львiвського інституту менеджменту 2002-2015 рр., консультант підприємців малого та середнього бізнесу.

Роман Грицьків

 

Власник, директор компанії НВРІ company, партнер River Of Knowledge. Досвід роботи в реальному бізнесі: більше 5 років керуючий партнер консалтингової компанії HBPI company ltd. Більше 6 років досвіду у консалтингу в сфері реінжинірингу та управління якістю. Більше 4 років досвіду проведення навчання для підготовки підприємств до сертифікації з якості та до впровадження управління бізнес-процесами. Більше 7 років роботи в банківській сфері в напрямку управління бізнес-процесами банку.

© Львівський центр розвитку бізнесу, 2018 - 2020. Усі права захищено.

​​Подзвоніть нам:

+380671771705

Михайло

Знайдіть нас:

м. Львів, вул. Зелена, 109 (праве крило), 4-й поверх