ВАШІ ВІДГУКИ

1.jpg

Олександр Потеряйло – випускник програми Master of business system, власник компанії STRIKESHOP

     Багато що налагодилось в системі, все потроху почало працювати. Рекомендую навчатись і головне втілювати отримані знання в життя. Для мене, як для власника бізнесу, найважливішим було поняття місії і стратегії, бачення, куди рухатись.

2.jpg

Роман Алдушин - топ-гід у Чорногорії

 

     Люблю розвиватися тому власне і пішов навчатися у бізнес-школу на програму Master of Business System. Цікаво було поспілкуватися з людьми, які в бізнесі. Я отримав багато корисної інформації про те, як почати та розвивати будь-який бізнес незалежно від того, де б ти не знаходився.

3.jpg

Іван Нагайченко - Український дім

     Учасник програми MBS (Make Business Successful) Іван Нагайченко ділиться враженнями від навчального модуля "Бізнес-процеси":
"Я працюю в ресторані, в нас невелика кількість людей і всі бізнес-процеси гарно поставлені. Під час модуля ми відразу промалювали схему бізнес-процесу для Українського дому, де також працює і значно більша команда. Тобто вже скористалися теорією на практиці.
Гарний тренер, інформативна подача. Тема «Бізнес-процеси» цікава та актуальна для будь-якого підприємства".

4.png

Юрій СтрийськийEcodbay

     Після програми MBS змінилось ставлення до бізнесу. Розумію, що маю зараз над чим працювати.Враження від тренерів позитивне.Тепер головне, аби цей матеріал можна було втілити в свій бізнес. Але тут потрібен час і ресурси.
Стратегія, фінанси, корпоративна культура, бізнес-процеси - від кожного модуля почерпув щось для себе.

 

"Я бачу, як би я вирішував ті проблеми, які є в бізнесі зараз, а як півроку тому", - Юрій Стрийський, випускник програми MBS - Make Business Successfull, та власник компанії Ecodbay, що працює у сфері захисту довкілля та збереження природних ресурсів понад 15 років.

5.jpg

Олександра Струк-Зборовська - учасниця програми MBS

     "Користь спілкування, насамперед, з людьми у яких такі ж інтереси як і в мене.

Це дає мені досвід, тому що викладачі, партнери діляться своїм досвідом і я навчаюсь у них. До програми мені здавалось, що тільки я роблю помилки, однак в процесі навчання бачу, що інші роблять так же. Cама програма MBS вчить як не допускати помилок в бізнесі, уникати їх.

Тобто найкраще - це досвід.

На програмі кожен викладач дає своє, кожен цікавий по своєму. Прослухавши модуль "Маркетинг" – вийшла щасливою. Викладач Olena Anatiychuk дуже позитивна людина і я зарядилася від неї. Часто використовую приклади, що почула на модулі вже у своєму бізнесі.

В цілому я дуже задоволена як і програмою, так і навчанням в #Business_Community_School"

6.jpg

Микола Синюк - учасник програми MBS та власник Спальні мішки "Синевир"

     Модуль "Фінанси" (Make Business Successfull), Львів якраз те, що мені зараз потрібно. Тренер-логік доступно та влучно пояснює. Ті, знання, що я отримав мені потрібні на практиці, в бізнесі.

Модуль з управління персоналом цікавий. Тема потрібна, але це більш стратегічна річ.

На саму програму MBS мене друг "затягнув", я не збирався йти зараз. Здавалося, що це ще не потрібно, але швидко змінив думку. Навчання варте витрачених коштів і часу".

7.jpg

Тетяна Ільчишин - власниця Pastry Queens

     “Враження від програми MBS позитивні, буду застосовувати. Тішусь, що тренери практики, і це не просто теорія, фактаж. Великий плюс для Ігоря Солодова (модуль "Управління персоналом") - дуже сподобався, він виділився. Головне аби це можна було застосувати на практиці.
Якби мене запитали чи варто йти вчитись на програму MBS однозначно відповіла б “Так”, - каже наша учасниця програми МBS Тетяна Ільчишин, власниця Pastry Queens.

8.jpg

Ірина Пастернак - власниця Форма Бучач - одяг для екстренної медицини.

Після інтенсиву "Матриця успішного бізнесу" наші слухачі і далі продовжують навчатись на програмах #BCS. Зокрема програма MBS (Make Business Successfull) – передбачена для власників бізнес, що прагнуть розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель.

«Програма MBS конструктивна та логічно побудована, але наразі триває впровадження, тому що багато нової інформації. Наскільки воно буде ефективне буде помітно з часом - з обсягів виробництва та покращення якісних планових результатів», – каже наша учасниця програми MBS Пастернак Ірина, власниця Форма Бучач - одяг для екстренної медицини.

9.jpg

Валентин Бєльський - власник меблевої фабрики «РЕНЕССАНС»

Сподобалось те, що програма реально заставляє перезапускати мозкові процеси, відносно тих тем, у яких були впевнені чи сумнівались. Вже з вчорашнього дня почали працювати над переходом до ключового клієнта, переглядати підхід до каналів впливу, точкам, через які ми контактуємо. Найскладніше – прийняти для себе нову форму в маркетингу. Здавалось, що ми все знаємо, що те, що ми робимо це правильно і добре, але результати говорять про інше, тому, власне, і прийшли на програму. Отриманні знання додають впевненості в тому, що нова модель роботи буде результативнішою.

10.jpg

Юрій Луців

Напевно з усіх лекторів, які раніше викладали, я ще не бачив людину з таким унікальним та цікавим способом подання інформації. Справді оригінально. Але за два дні, щоб змінитися та ввести нові звички - це насправді складно зробити. Тому хотілося б продовжити спілкування в такому середовищі.

11.jpg

Тетяна Орлова

Дуже вдячна всім хто тут був присутній. Мені здається в нас як ніколи вийшов такий продуктивний семінар. Ви (спікер - Володимир Чупрін - Авт.), як така “лакмусова бумажка”. Ви вираження того, що зараз відбувається у суспільстві. Дивлячись як сприймають оточуючі люди те,що тут відбувалося - це хороший показник змін у нашому суспільстві. Такий стиль викладання надихає.

Я виходжу піднесеною з думками про те, що будемо сподіватись, що на цей раз, не буде так як з прочитаною книжкою, яку потрошки намагаєшся втілити в життя, але не завжди до кінця вдається. Книжка це книжка, а людина - це людина. Це головний висновок, який я для себе зробила.

12.jpg

Юлія СавчукUpgrade Computers

Перед модулем навіть не думала, що настільки сподобається. Дуже вдячна тренеру за подачу інформації, відповіді на важливі питання. Все, що я тут почула можна і треба! застосовувати. Чим власне і планую зайнятись, адже сучасний бізнес без емоційного інтелекту вести складно.

13.jpg
14.jpg

Олександр Аношкін - СТО "CarFix"

Найціннішим в цьому модулі для мене виявилась особиста подача викладача - ненав’язливо та легко. По-друге – «посил», який я зміг отримати та усвідомити. Під час заняття приємно відчувати на собі той чи інший образ, пробувати себе в різних ролях. Теорія обмежених систем особливо запам’яталась. Все, що я тут почув на модулі - знайоме, але враховуючи подачу інформації, для мене це виявилось чимось новим та сприймалось по-іншому.

Любов Бєльська - комерційний директор меблевої фабрики «РЕНЕССАНС»

Сподобався матеріал: багато прикладів,  кейсів про успішний досвід, а також про неуспішний, що також важливе. З понеділка проаналізуємо, який кінцевий результат може отримати споживач від нашого продукту, будемо змінювати позиціонування. Найскладніше – усвідомити перехід від процесів до результату.

15.jpg
16.jpg

Олександр Перцюх - директор і власник компанії «ОблікСофт»

Все було цікаве по позиціонуванню, бренді. Багато інформації, треба все переварити, застосувати до торгової марки, як і що краще просувати. З понеділка займусь підбором назви. Найскладніше під час модуля переключитися від буденних поточних справ до системного управління.

Роман Малєвін - дистрибуція дитячого одягу

Сподобалась подача та наповнення модуля. Матеріал дозволяє розширити маркетингове мислення, ширше глянути на звичні речі.  З завтрашнього дня буду придумувати нову назву фірми чи торгової марки.

1.jpg
2.jpg

Філіпська Наталія м. Івано-Франківськ

Головна фішка модуля – це харизматичний тренер. Вже неодноразово проводив у нас модуль і дуже сподобалося. Тема управління персоналом – це те, що завжди актуально, адже йде зміна поколінь, вподобань та пріоритетів твоїх працівників і ти завжди маєш бути готовий адаптовуватися до змін.

Домчак Марія м. Івано-Франківськ  ТМ «Ксенія»

Мої враження після двох днів навчання перевершили очікування. Модуль класний! Але дуже багато інформації і досить важко засвоїти інформацію за 2 дні, треба чітко фокусуватися на навчанні. Тренер все чітко проговорював, у ході модуля відповідав на всі питання, викладався на всі 100%.

3.jpg

Ігор Люклян м. Івано-Франківськ

Тренер супер. Точно, доступно, роз’яснив розжував, скажемо так, всі деталі теми. Під час модуля відкрив для себе багато нових тем, дізнався деталі управління та підбору персоналу. Отриманні знання дозволяють заощадить багато часу і ресурсів, здійснювати підприємницьку діяльність більш ефективно.

4.jpg

Олена Люклян м. Івано-Франківськ

Модуль «Управління персоналом» є однією з ключових тем програми MBS. Я дуже задоволена: отримала практичні інструменти як управляти персоналом, тренер чітко і структуровано подавав інформацію, не зважаючи на те, що тема дуже широка і досить складна, адже управління персоналом, це і знання психології людини.

5.jpg

Олександр Романчук - власник та директор ТзОВ «Кодінг», м. Луцьк

Займається автоматизацією ринку автомобільних запчастин та СТО. Більше 10 років досвіду.

Навчання на програмі MBS – практичне, інформативне та структуроване. Можу оціни на 10 з 10. Під час навчання отримую нові знання та систематизовую наявні, це справді корисно, часто не вистачає часу аби все розкласти по поличкам.

6.jpg

Віталій Чиж – СЕО IT-компанії DataEngi, м. Тернопіль

Формат навчання - супер. Для мене головне у навчанні - це можливість застосовувати отриманні знання на практиці. У мене технічна освіта  і особливо відчуваю потребу у нових знаннях та навичках в управлінні.

Програма MBS універсальна і побудована за логічним принципом: починаючи від стратегії, бачення куди рухатися і закінчуючи управлінням персоналом та корпоративною культурою. Дуже рекомендую підприємцям.